Dla inwestorów

Kiedy zakładaliśmy VENITI, przypominaliśmy zespół architektów, którzy oglądając pustą działkę, oczami wyobraźni widzą na niej imponujący biurowiec. Wiele osób mówiło nam wówczas: to się nie może udać. Jesteśmy jednak wizjonerami i to, co większości wydaje się niemożliwe, dla nas jest w zasięgu ręki. To kwestia wyobraźni, doświadczenia i silnej woli. W ten sposób w zaledwie rok stworzyliśmy prężnie działające przedsiębiorstwo.

Debiut VENITI na rynku kapitałowym okazał się sukcesem jeszcze większym niż wszystkie poprzednie. Pozwolił spółce na jeszcze szybszy rozwój i to na wielu płaszczyznach. Dzięki środkom pozyskanym z emisji spółka uruchomiła pierwszą w Europie Środkowo-Wschodniej platformę sprzedaży rejsów wycieczkowych Online KRUZY.PL. Intensywność z jaką rozwija się VENITI najlepiej pokazuje wzrost przychodów, który w 2012 roku przekroczył 158%.

Kupując akcje VENITI, możecie Państwo stać się częścią naszego zespołu. Wnosząc wkład w rozwój naszego biznesu, staniecie się tym samym współautorami wielkiego, komercyjnego sukcesu spółki. Jeśli jeszcze się Państwo wahają, proponujemy rozmowę lub spotkanie. Przekonacie się, że VENITI to jeden z najpewniejszych partnerów, z jakimi mieliście okazję robić interesy.