Nasz Zespół

VENITI S.A. to grupa doświadczonych, dynamicznych profesjonalistów specjalizujących się w takich dziedzinach jak turystyka, zarządzanie, informatyka. Połączenie wszechstronnej znajomości rynku turystycznego, kompetencji biznesowych z umiejętnością budowy zaawansowanych, wizjonerskich systemów informatycznych pozwala nam dostarczać innowacyjne rozwiązania, które doskonale odpowiadają na potrzeby naszych Klientów.

Marka VENITI Business Travel tworzy zespół specjalistów i pasjonatów podróży, otwarty na każdą propozycję Klienta, gotowy przygotować i zrealizować nawet najbardziej oryginalne pomysły. Zawsze służymy pomocą. Dostosowujemy się do wymagań Klienta, podpowiadając jednocześnie najlepsze rozwiązania. Dynamizm, kreatywność, otwartość na nietuzinkowe pomysły, ale i rzetelność oraz znajomość zasad prowadzenia biznesu na międzynarodowych rynkach, to cechy wyróżniające każdego pracownika VBT.

Zespół KRUZY.PL wyznacza nowe trendy na polskim rynku turystycznym. Zdobytą wiedzę i wieloletnie doświadczenie łączymy z innowacyjnymi rozwiązaniami z wykorzystaniem osiągnięć najnowszej technologii. Profesjonalizm, partnerstwo oraz rzetelność to dla nas podstawa udanej współpracy.